ÕHTU-KALDA TULEVIK

2017 aasta suvel panime Õhtu-Kalda visioonina kirja:

“Me usume, et arenguks on vaja erinevaid ideid ja visioone ning seepärast me seesugust, inimesi ja ressursse ühendavat kohta loomas olemegi.

Õhtu-Kalda loomemaja on kohtumispaik, mis ühendab erinevate elualade ning põlvkondade esindajaid. Sel majal on ainulaadne ja maagiline võlu, mis kokku moodustab terviku: loodus, meri, õhtupäike, rahu, ilus aed, hea seltskond, inspiratsioon ning koostöö sünergia.“

 

Suvel 2018 olime majas üürnikud, tegime aknad ja uksed lahti, tuul käis läbi ja puhus elu sinna tagasi. Oli erakordne suvi, mis ühendas ja puudutas inimesi. Oleme õnnelikud ja tänulikud, et selline aeg võimalik oli ja täname kõiki, kes kaasa lõid ja andsid natuke oma hingest.

Kevadel 2019 on selline seis, et meie unistus maja ise ära osta ei õnnestunud, kuna selleks oli liiga vähe raha olemas. Samal ajal oli oluline, et majal oleks siiski olemas uus omanik, kes tema eest hoolitseb ja kellel on olemas võimekus see korda teha.
Rõõm on teatada, et praeguseks on olemas uued omanikud, kes soovivad maja säilitada ja taastada.
Omalt poolt soovime majale ja selle uutele omanikele õnnelikku ühist aega nii nüüd kui tulevikuks.

 


Mis saab visioonist?

Maja ja koht inspireeris meid selleks visiooniks ja nende uudiste valguses on selge, et visioon ise jäi kodutuks. Maja, mida armastame, ei ole enam meie jaoks saadaval, vaid hakkab elama oma elu.
Kuidas edasi?
Kas see visioon saab edasi elada ja end täita ka ilma füüsilise koha ja “karbi” olemasoluta?  

 

Paljudel inimestel, kes käisid meil külas, tekkis inspiratsioon või unistus, mida seesuguse loomemaja kaudu annaks teostada.


Selle kõige valguses on meil palve ja üleskutse, et kui ka Sinul tekkis mistahes ajahetkel tänu Õhtu-Kaldale mingi isiklik seos, soov, visioon, inspiratsiooni killukene, oleme tänulikud, kui oled valmis seda siin kommentaarina jagama.
Või siis kasvõi iseenda jaoks üles kirjutama, ja südames hoidma, et sellega iseenda teel edasi minna. Nii tuleb ehk kunagi see hetk, mil seeme, mille Sa Õhtu-Kaldast said või mis sai tänu sellele kohale jõudu juurde, hakkaks kasvama ja puhkeks õide.

 

Kas Õhtu-Kalda visioon saab ikkagi teoks?

© 2017 by Ohtu-Kallas 15. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now